Stolarka aluminiowa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo najciekawsze rozwiązania z zakresu stolarki otworowej. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów wejściowych oraz okiennych dla przedsiębiorstw, magazynów, lokali użytkowych, budynków użyteczności publicznej, domów oraz mieszkań. Możemy zaoferować solidne i zarazem trwałe konstrukcje wykonane z aluminium.

Oferowana przez nas stolarka otworowa obejmuje produkcję drzwi, okien oraz systemów wejściowych dopasowanych do charakteru danego budynku. Proponujemy zarówno wyroby aluminiowe, jak i stalowe. Nie zapominamy jednak, że stolarka okienna i drzwiowa to nie tylko funkcjonalność, ale także design. Dlatego proponujemy naszym Klientom szeroki wybór kolorów z palety RAL i ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, które umożliwiają stworzenie zadowalającego efektu końcowego.

Oprócz gotowych konstrukcji otworowych posiadamy dodatki do produktów aluminiowych: solidne pochwyty, klamki oraz funkcjonalne samozamykacze. Mogą Państwo zapoznać się również z rodzajami stosowanych przez nas szyb do drzwi. Proponujemy szeroki wybór szyb zespolonych zwykłych i antywłamaniowych (pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych) oraz szprosów wewnątrzszybowych w kilku kolorach i rodzajach do wyboru. Produkty te dopasowujemy zgodnie z projektem oraz życzeniem Klienta.

Proponowany przez nas system stwarza możliwość zastosowania wielu rozwiązań, przy wykonywaniu różnego typu okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych. Jako producent stolarki aluminiowej sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które następnie służą naszym Klientom przez wiele kolejnych lat.

  

 

 

 

Przekroje profili :

                PT 52                                             PE52

                 PT  50                                          PE 40

              PT 60

Produkowane przez naszą firmę wyroby są wykonywane z systemu PONZIO   w różnych kolorach 

RAL :

Dodatki do wyrobów aluminiowych:

  • Kliknij poniżej.

                  

              Wzory drzwi                                 Akcesoria drzwiowe                              Rodzaje szyb

Jeśli masz jakieś pytania kliknij:  witrynal@interia.pl

 

 

Witrynal | Rudna Mała 301 | 36-054 Mrowla | woj. podkarpackie | tel: 17 859 46 70, 17 859 46 99, 607 223 772 | e-mail: witrynal@interia.pl | NIP: 8132364335